התנ”ך מנבא אסטרואיד השפעה והצלה 2017-2024 ?!

אני שמח שמצאת דף זה משום שמידע זה נועד עבורכם. השפה האם שלי היא אנגלית, אז אנא סלח לי אם Google Translate נשמע מוזר. זה חשוב מאוד ואני מאמינים שאנשים מכל שפה צריכים להיות מודעים לכך.

זה לא אתר דתי, אבל הטקסטים העתיקים שלוקטו בספר עכשיו אנחנו קוראים לו “התנ”ך” הם מאוד מיוחדים, כי הם כבר מנבאים את העתיד באופן מדויק, ונראה שהם מצביעים על כך שאסטרואיד בגודל של הר הוא עומד פגע בכדור הארץ בשנים הקרובות.

אנא הרשה לי להוכיח לך, תוך שימוש בחשיבה לוגית קול, כי:

1. הטקסטים המקראיים הקדומים ניבאו אירועים עתידיים בפירוט מדויק
2. הטקסטים הביעו תחזיות אלה בביטויי קוד
3. ביטויי קוד אלה מתאימים זה לזה כמו חלקים של פאזל
4. החידה הייתה אמורה להיות מובנות רק על ידי אנשים שחיים בעידן הנוכחי
5. החידה, כאשר התאספו, מציינת את האסטרואיד יפגע בכדור הארץ או:
• 2009-2016
• או 2017-2024
• או סביב 2,454

הרבה ממה שתוכל לגלות באתר זה קשה להאמין, כך שאם אתה מרגיש נטייה לפטר אותו, אני מקווה שלא להתעלם ממנו, אבל במקום לנסות להוכיח את זה לא נכון. ניסיתי להוכיח את זה פעמים רבות לא נכון, ולא הצלחתי. התנ”ך עצמו אומר את הדברים האלה, לא לי, והוא חזה אקטואליה מרובה עם דיוק מדויק. אני לא יכול להסביר למה זה, אני יכול רק להראות שזה נכון.

אם אתה מעוניין, אבל לא מדבר אנגלית, אני ממליץ להתחיל עם סדרת האינטרנט שיכול להיות מתורגם כאן: “. ציר הזמן של ישוע לאסטרואיד השפעה

אני בתהליך של הפיכת מידע זה זמין לתרגום כי אני מאמין שזה חשוב ביותר. אתה יכול לתרגם את כל מה שהוא בכתיבה באתר זה על ידי לחיצה ימנית על כל דף ובחירה באפשרות “לתרגם”.

הטקסט בגרסת אמזון קינדל של הספר האלקטרוני גם יכול להיות מתורגם, עם זאת, לא ניתן לתרגם התרשימים (שהם באנגלית).

מידע זה פורסם במקור במצגת וידאו. אם אתה מדבר אנגלית, ייתכן שתרצה להתחיל כאן:

הספירה לאחור של התנ”ך לאסטרואיד השפעה.”